Home

Outdoorové centrum Bumerang

Základní článek občanského sdružení Kadet

Letní tábor 2011
Letní tábor 2011

11

Úno
Posted by katka
Category: Nezařazené

Chceš zažít o prázdninách dobrodružství?

Chceš poznat nové kamarády?

Už tě nebaví sedět doma?

POJEĎ S NÁMI NA TÁBOR!!!

 

Základní informace:

Tábor je pořádán dobrovolníky z outdoorového centra BUMERANG a je určen pro účastníky ve věkovém rozmezí 7 – 15 let. Celý program je orientován na různé druhy sportů a outdoorových aktivit. Všechny soutěže a hry jsou zaměřené na povzbuzení dobrého vztahu k přírodě a správného chování se v ní.

Nejdůležitější náplní tábora je velká táborová hra (tentokrát na téma ZÁHADA HLAVOLAMU). V příběhu motivovaném knižní i filmovou předlohou se účastníci vydají do tajemných zákoutí Stínadel. Soutěže mezi skupinkami jsou koncipovány tak, aby každý jedinec mohl zasáhnout do dění a jsou zaměřené na povzbuzení týmového ducha, ale i individuality.

Mimo tuto celotáborovou hru budou probíhat i soutěže jednotlivců a náhodných skupinek, při kterých se účastníci naučí spolupracovat a řešit nejrůznější úkoly. V průběhu tábora se uskuteční celodenní výlet do vybraného zajímavého místa v okolí.

Tábor bude probíhat v prostorách turistické základny Strojatín (katastr obce Studenec, cca. 12km od Třebíče), která leží na samotě uprostřed přírody, kde budeme trávit co nejvíce času. Základna se nachází v prostorách bývalé hájenky, která bude letos nově opravená. Na základně jsou k dispozici podsadové stany na spaní, suché záchody, umývárny a zděná budova se společenskou místností a plně vybavenou kuchyní, ve které budou naše kuchařky připravovat 5 jídel denně. Nedaleko od základny se také nachází rybník, ve kterém je krásné koupání. http://www.halahoj.org/zakladny/strojatin-turisticka-zakladna/

Na místo se účastníci dopravují po vlastní ose.

PRIHLASKA

11th Úno 2021
Tags:
Letní tábor 2011

Comments are closed.

Letní tábor 2011
 
Letní tábor 2011