Home

Outdoorové centrum Bumerang

Základní článek občanského sdružení Kadet

Letní tábor 2011
Letní tábor 2011

18

Úno
Posted by katka
Category: Nezařazené

Chceš zažít o prázdninách dobrodružství? Chceš poznat nové kamarády? Už tě nebaví sedět doma? POJEĎ S NÁMI NA TÁBOR!!!

 

Základní informace:

Tábor je pořádán dobrovolníky z outdoorového centra BUMERANG. Tábor je určen pro účastníky ve věkovém rozmezí 7 – 15 let a je orientován na různé druhy sportů a outdoorových aktivit. Všechny soutěže a hry jsou zaměřené na povzbuzení dobrého vztahu k přírodě a správného chování se v ní.

Nejdůležitější náplní tábora je velká táborová hra (tentokrát na téma HARRY POTTER A TAJEMNÁ KOMNATA). V příběhu motivovaném knižní i filmovou předlohou se účastníci vydají do kouzelného světa Harryho Pottera. Soutěže mezi skupinkami jsou koncipovány tak, aby každý jedinec mohl zasáhnout do dění. Mimo tuto celotáborovou hru budou probíhat i soutěže jednotlivců a náhodných skupinek, při kterých se účastníci naučí spolupracovat a řešit nejrůznější úkoly. V průběhu tábora se uskuteční celodenní výlet do vybraného zajímavého místa v okolí.

Tábor bude probíhat v prostorách Turistické ubytovny v Budíkovicích u Třebíče, která leží nedaleko lesa a vůbec přírody, kde budeme trávit co nejvíce času. Na samotné  ubytovně jsou k dispozici podsadové stany na spaní, zdění budova se společenskou místností a vybavenou kuchyní, ve které budou naše kuchařky chystat 5 jídel denně. Součástí ubytovny je také zahrada s dřevěným přístřeškem a menší hřiště.

Na místo se účastníci dopravují po vlastní ose.

PŘIHLÁŠKA

18th Úno 2020
Tags:
Letní tábor 2011

Comments are closed.

Letní tábor 2011
 
Letní tábor 2011