Home

Outdoorové centrum Bumerang

Základní článek občanského sdružení Kadet

Letní tábor 2011
Letní tábor 2011

28

Led
Posted by katka
Category: Nezařazené

Chceš zažít o prázdninách dobrodružství? Chceš poznat nové kamarády? Už tě nebaví sedět doma? POJEĎ S NÁMI NA TÁBOR!!!


Základní informace:

Tábor je pořádán dobrovolníky z outdoorového centra BUMERANG. Tábor je určen pro účastníky ve věkovém rozmezí 7 – 15 let a je orientován na různé druhy sportů a outdoorových aktivit. Všechny soutěže a hry jsou zaměřené na povzbuzení dobrého vztahu k přírodě a správného chování se v ní.

Nejdůležitější náplní tábora je velká táborová hra (tentokrát na téma LOVCI POKLADŮ). V příběhu motivovaném knižní i filmovou předlohou se účastníci vydají na dobrodružnou cestu za nejstarším pokladem v dějinách. Soutěže mezi skupinkami jsou koncipovány tak, aby každý jedinec mohl zasáhnout do dění. Mimo tuto celotáborovou hru budou probíhat i soutěže jednotlivců a náhodných skupinek, při kterých se účastníci naučí spolupracovat a řešit nejrůznější úkoly. V průběhu tábora se uskuteční celodenní výlet do vybraného zajímavého místa v okolí.

Tábor bude probíhat v prostorách Skautské základny Chlébské, která leží přímo u lesa a vůbec přírody, kde budeme trávit co nejvíce času. Na samotné základně jsou k dispozici chatky na spaní s oddělenými pokoji pro dívky a chlapce, společenská chatka, záchody, sprchy a vybavená kuchyň, ve které budou naše kuchařky chystat 5 jídel denně. Součástí základny je také menší hřiště a nedaleko protéká potok.

Na místo se účastníci dopravují po vlastní ose.

PŘIHLÁŠKA

SEZNAM VYBAVENÍ A INFORMACE

28th Led 2019
Tags:
Letní tábor 2011

Comments are closed.

Letní tábor 2011
 
Letní tábor 2011