Home

Outdoorové centrum Bumerang

Základní článek občanského sdružení Kadet

Letní tábor 2011
Letní tábor 2011

16

Bře
Posted by katka
Category: Nezařazené

Chceš zažít o prázdninách dobrodružství? Chceš poznat nové kamarády? Už tě nebaví sedět doma? POJEĎ S NÁMI NA TÁBOR!!!

 

Základní informace:

Tábor je pořádán dobrovolníky z outdoorového centra BUMERANG. Tábor je určen pro účastníky ve věkovém rozmezí 7 – 15 let a je orientován na různé druhy sportů a outdoorových aktivit. Všechny soutěže a hry jsou zaměřené na povzbuzení dobrého vztahu k přírodě a správného chování se v ní.

Nejdůležitější náplní tábora je velká táborová hra (tentokrát na téma CESTA DO STŘEDU ZEMĚ). Dobrodružství motivované stejnojmennou knihou od Julese Verna vezme účastníky na podivuhodnou výpravu do samotného středu Země. Soutěže mezi skupinkami jsou koncipovány tak, aby každý jedinec mohl zasáhnout do dění. Mimo tuto celotáborovou hru budou probíhat i soutěže jednotlivců a náhodných skupinek, při kterých se účastníci naučí spolupracovat a řešit nejrůznější úkoly. V průběhu tábora se uskuteční celodenní výlet do vybraného zajímavého místa v okolí.

Tábor bude probíhat v prostorách fary ve Staré Říši, která je nedaleko lesa, rybníku a vůbec přírody, kde budeme trávit co nejvíce času. Na samotné faře jsou k dispozici oddělené pokoje pro dívky a chlapce, společenská místnost, záchody, sprchy a vybavená kuchyň, ve které budou naše kuchařky chystat 5 jídel denně. Na faře se nachází travnaté vnitřní atrium a nedaleko i hřiště, které budeme také hojně využívat.

Na místo se účastníci dopravují po vlastní ose.

PŘIHLÁŠKA

16th Bře 2018
Tags:
Letní tábor 2011

Comments are closed.

Letní tábor 2011
 
Letní tábor 2011