Home

Outdoorové centrum Bumerang

Základní článek občanského sdružení Kadet

Outdoorové centrum Bumerang vzniklo 1. prosince roku 2010 pod záštitou Občanského sdružení KADET. Neoficiálně jsme však fungovali už mnoho let předtím. Ať už jako účastníci nebo pořadatelé jezdíme od roku 2002 na společné tábory. Za vznik těchto táborů vděčíme Davidu Hortovi, který v těch letech působil jako učitel na Katolickém gymnáziu v Třebíči a tábory byly také původně pořádány pod hlavičkou této školy. Úplně první tábor se konal už v roce 1998 v Šafově, ty další se pak přesunuly na Jurenkovu Osadu u Studence a nyní navštěvujeme tábořiště u Mrákotína.

Pořádáme také nejrůznější aktivity, jako jsou víkendové akce, lanové aktivity, adaptační kurzy, teambuildingové programy a to nejen pro děti, ale i pro dospělé na firemních zasedáních a školeních.

Po prázdninách máme v plánu uvést do chodu Bumerang Klub, kde bychom se se svou činností rádi věnovali dětem ve věku od deseti do patnácti let a připravovali pro ně přibližně jednou za dva týdny herní odpoledne, popřípadě víkendové výlety.

V současné době má naše centrum 13 lektorů a instruktorů, kteří se aktivně podílí na plánování a uskutečňování veškerých programů a na chodu celého sdružení Bumerang.


21st Čvc 2010
Tags:
Letní tábor 2011
Letní tábor 2011
 
Letní tábor 2011