Home

Outdoorové centrum Bumerang

Základní článek občanského sdružení Kadet

Adaptační kurzy

Akce určená pro nově vzniklé školní kolektivy, ať už na střední, základní nebo vysoké škole. Aktivity jsou zaměřené především na tvoření nového kolektivu formou zážitkové pedagogiky. Při příchodu do nového prostředí, do nové třídy, je těžké najít si nové přátele a najít si v kolektivu své místo. Náš program všem v této situaci pomůže neformální a zábavnou formou. Pobyt zahrnuje komunikační hry, nízké i vysoké lanové aktivity, netradiční sporty, vše ovšem dle konkrétních požadavků. Celý program je zaměřen na formování kolektivu a určování sociálních rolí.

Školní výlety

Není většího odpočinku pro učitele, než předat svoji třídu na školním výletě instruktorům, kteří je zabaví aktivním programem, netradičními a adrenalinovými sporty. Tvorba programu je podle konkrétních požadavků, doporučujeme ovšem lanové aktivity, komunikační modelové a tvůrčí aktivity. Pokud chcete svoji třídu ohromit netradičním zážitkem na konci roku, neváhejte a požádejte nás o nezávazný návrh programu a ceny.

„Branné dny“

Chcete pro svoji třídu nebo pro celou školu netradiční program místo vyučování? Chcete, aby třídy obcházeli stanoviště a zkoušeli si nejrůznější outdoorové aktivity? Rádi Vám pomůžeme s organizací a zajištěním instruktorů a aktivit na jednotlivá stanoviště. Doporučujeme slaňování, lanové aktivity, zdravotní workshop a tvořivá stanoviště.

 

Na základě domluvy můžeme zorganizovat jakoukoli akci, dle vašich přání.

 

Pro více informací a objednávky na tel. 602 239 798 nebo na chloupek@oskadet.cz

 

18th Čer 2011
Tags:
Letní tábor 2011
Letní tábor 2011
 
Letní tábor 2011