Home

Outdoorové centrum Bumerang

Základní článek občanského sdružení Kadet

Teambuilding program

Základním aspektem úspěchu ve firmě je komunikace. Tým je založen na vztazích mezi vedením a pracovníky, jednotlivými odděleními a mezi každým jednotlivcem ve firmě. Čím jsou vztahy ve firmě vřelejší tím více, je skupina produktivnější i úspěšnější. Program je konstruován tak, aby se ze skupiny jednotlivců stal jeden, dokonale fungující celek, který bude schopen řešit problémy na jakékoli úrovni. Dalším cílem teambuilding programu je zlepšení komunikace ve společnosti, která je nepostradatelná v jakémkoli kolektivu. Minimální délka kurzu je tři dny.

Regenerační a relaxační program

Pro to, aby byl tým výkonný, je důležité, aby každý jednotlivec byl plný energie a pozitivní energie. K tomuto je určen regenerační a relaxační program určen pro skupinu pracovníků. Jedná se o náplň volného času na firemních akcích, sportovní aktivity a společné rekreace. Celý kurz ať už krátkodobý (jednorázový) nebo dlouhodobý, se nese v duchu rodinného setkání, kdy kolegové z práce poznají navzájem své rodinné příslušníky. Vše formou neformálního setkání při aktivitách pro všechny věkové kategorie. Program má za následek vytvoření nové neformální skupiny, která mimo produktivní činnosti, spolu tráví volný čas.

Publicity program

Jak už název napovídá, jedná se o program zaměřený na ukázání firmy veřejnosti, rozšířit její klientelu a oslovení nových obchodních partnerů. Program je vhodný realizovat jako doplňkovou činnost při firemních meetinzích a  vytváření tak pozitivního povědomí o firmě.

Business program

Je program zaměřený na oslovení konkrétního obchodního partnera, posílení komunikace mezi spolupracujícími týmy a zlepšení vztahů a vytvoření důvěry mezi dvěma spolupracujícími organizacemi. Program lze využít na firemních akcích, reklamních večírcích jako jednorázová akce nebo jako dlouhodobější projekt zaměřený na určitý aspekt ve spolupráci.

Pro více informací nás kontaktujte na chloupek@oskadet.cz .

15th Čer 2011
Tags:
Letní tábor 2011
Letní tábor 2011
 
Letní tábor 2011