Home

Outdoorové centrum Bumerang

Základní článek občanského sdružení Kadet

Fotky 2017

Základní informace:

Tábor je pořádán dobrovolníky z outdoorového centra BUMERANG. Tábor je určen pro účastníky ve věkovém rozmezí 7 – 15 let a je orientován na různé druhy sportů a outdoorových aktivit. Všechny soutěže a hry jsou zaměřené na povzbuzení dobrého vztahu k přírodě a správného chování se v ní.

Nejdůležitější náplní tábora je velká táborová hra (tentokrát na téma JUMANJI). Dobrodružství motivované stejnojmenným filmem vtáhne účastníky do děje záhadné hry i divokého prostředí. Soutěže mezi skupinkami jsou koncipovány tak, aby každý jedinec mohl zasáhnout do dění. Mimo tuto celotáborovou hru budou probíhat i soutěže jednotlivců a náhodných skupinek, při kterých se účastníci naučí spolupracovat a řešit nejrůznější úkoly. V průběhu tábora se uskuteční celodenní výlet do vybraného zajímavého místa v okolí.

Tábor bude probíhat v prostorách tábořiště Skřípina http://www.ddmtrebic.cz/skripina.html, které je obklopená lesy, řekou a vůbec krásnou přírodou, kde budeme trávit co nejvíce času. Na samotné základně jsou k dispozici oddělené pokoje pro dívky a chlapce, popřípadě pro zájemce podsadové stany, společenská místnost, záchody, sprchy a vybavená kuchyň, ve které budou naše kuchařky chystat 5 jídel denně. U tábořiště se nachází i hřiště, které budeme také hojně využívat.

Na místo se účastníci dopravují po vlastní ose.

 

 

16th Bře 2018
Tags:
Letní tábor 2011
Letní tábor 2011
 
Letní tábor 2011